• Інформація (Informacje)

Загальна інформація

VI Загальноосвітній ліцей ім. Йоахіма Лелевеля знаходиться в м. Лодзь за адресою: вул. Деотими, 1, поштовий індекс 93-267, номер телефону 42 684 22 20, електронна адреса: kontakt@lo6.elodz.edu.pl
      VI Загальноосвітній ліцей ім. Йоахіма Лелевеля є державною середньою школою, де навчальний цикл триває чотири роки і його завершення дозволяє отримати атестат закінчення середньої школи після складання випускних іспитів.
      Органом управління ліцею є місто Лодзь, вул. Пьотрковська 104, а органом, відповідальним за освітній нагляд є Лодзьке управління освіти. Ліцей є бюджетною установою. Також має фонд власних доходів.
      З міркувань безпеки ведеться облік осіб, які входять і виходять з будівлі. Ліцею присвоєно NIP - 729 11 25 424 і REGON - 000931974
      Органами управління ліцею є директор, педагогічна рада, батьківська рада та учнівська рада. Кожен з органів діє відповідно до окремих положень, встановлених цими органами.

Кореспонденцію, адресовану школі та передану особисто в школі, слід залишати у скриньці вхідної кореспонденції, розташованій біля входу, всередині будівлі. Підтвердження подачі документа буде можливе лише електронною поштою за запитом особи, яка зацікавлена в отриманні підтвердження, на електронну адресу, вказану в запиті.

VI Загальноосвітній ліцей ім. Йоахіма Лелевеля існує вже понад 70 років, ще в 1945 році в будинку на вулиці Подмєйській почали працювати неповна середня школа та середня школа, перетворені в 1946 році на VI Загальноосвітню школу ім. Йоахіма Лелевеля. У серпні 2019 року школу було перенесено до будівлі по вулиці Деотіми, 1.

У нашій школі переважає гуманітарний профіль навчання, крім обов’язкових предметів проводяться додаткові заняття, такі як:

• майстер-класи з театру, кіно, хореографії та журналістики
      • філософія
      • історія мистецтва
      • історія кіно
      • постановка голосу

Окрім продовження вивчення англійської, учні можуть вивчати іспанську, французьку чи італійську мови. Протягом багатьох років найбільший інтерес викликають театральні та кінотеатральні класи, на які приїжджають студенти не лише з Лодзі та околиць, але й з усієї Польщі.

Українською – тут (PDF, 39KB)