• Spotkanie z Mistrzem

• We wtorek 29 września 2020 r. w naszym Liceum odbyło się spotkanie z panem Andrzejem Sewerynem - wybitnym aktorem, Dyrektorem Teatru Polskiego, wykładowcą szkół teatralnych. Gość interesująco opowiadał o swojej karierze, predyspozycjach i wymaganiach zawodu aktora, a także podzielił się spostrzeżeniami na temat współczesnego teatru i filmu. Natomiast małżonka aktora pani Katarzyna Kubacka-Seweryn zaprosiła nas do uczestnictwa w Festiwalu Filmów-Spotkań NieZwykłych organizowanym w Sandomierzu. W dowód wdzięczności uczniowie przygotowali dla pana Seweryna wykonane w różnych technikach portrety, które zostały wręczone gościowi na zakończenie spotkania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły MISTRZU.