• Spotkanie z Mistrzem

W piątek 10 grudnia 2021 r. naszą szkołę odwiedził Krzysztof Zanussi, profesor sztuk filmowych, reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Uczniowie mieli okazję posłuchać m.in. o rzeczywistości pracy reżysera i kuchennych ciekawostkach. Była także możliwość zadania pytania Mistrzowi, a po wydarzeniu otrzymania autografu i zrobienia sobie zdjęcia. Rozmowę z Krzysztofem Zanussim przeprowadził Michał Dondzik. Wydarzenie zostało przygotowane z pomocą grupy filmowej klasy III Pfe, która także podjęła się nagrania rozmowy.

Marceli Jasiński III Pfe

Poniżej przedstawiamy film wykonany przez uczniów grupy filmowej kl. III Pfe oraz serię zdjęć ze spotkania. Autorami zdjęć są: Alicja Pońska, Krzysztof Kowalczyk, Sylwia Sałaj oraz Michał Dondzik.