• plakat kiermasz rękodzieła
          • Kiermasz rękodzieła - ogłoszenie

• 8 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbędzie się kiermasz rękodzieła. Uczniowie kl. IIC realizują projekt społeczny „DreamMind”, którego celem jest wspieranie młodych ludzi w rozwoju ich kreatywności i wyobraźni. Podczas kiermaszu będzie można zakupić między innymi: dziergane przywieszki, bransoletki z muliny czy własnoręcznie robione zakładki do książek. Wszystkie rękodzieła bedą przygotowane przez uczestników projektu oraz ich przyjaciół. Cały dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na realizacje projektu.

• plakat spektaklu "Mistrz i Małgorzata"
          • Teatr Scena Monopolis - spektakl "Mistrz i Małgorzata - Rockowy Teatr"

• W dniu 27 listopada 2023 r. uczniowie VI LO im. J. Lelewela udali się do teatru Scena Monopolis, by wziąć udział w oryginalnym spektaklu: "Mistrz i Małgorzata - Rockowy Teatr". Wydarzenie to miało ciekawą formę, twórcy połączyli teatr dramatyczny z rock - blues - operą. Przeżycia były nieziemskie, muzyka, grana na żywo, wbijała w fotel. Z całego serca, polecamy.

• #SzkołaDoHymnu
          • Szkoła do hymnu

• W piątek, 10 listopada 2023 r. wspólnie świętowaliśmy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie VI LO im. J. Lelewela w Łodzi o godz. 11.11 kolejny raz „stanęli do hymnu”.

#SzkołaDoHymnu